Motobazar MOTOBAZAR MIRAMOTO
Největší regionální motobazar a eshop!

Souhrn mládeže: O víkendu naplno bodovali jen ligoví žáci

01.04.2009 - 14:15
Víkendové zápasy mládeže se nesly ve znamení nezdarů dorosteneckých týmů. Tři nejstarší kategorie U19, U18 i U17 shodně prohrály a z dorostů si tak jediný bod připsal mladší B-dorost (U16). S outsiderem celé soutěže z Hořovicka si naopak poradili žáci v kategoriích U15 a U13 a vstup do jarní části sezony zahájili remízově divizní žáci U14 a U12.
celá zpráva

Výhra na nás bude mít kladný vliv, předpokládá kouč František Straka

01.10.2007 - 09:49
Po dlouhých šesti zápasech se Dynamo dočkalo výhry. Stalo se tak ve čtvrtém utkání, kdy mužstvo koučoval František Straka. „Výhra nad Mostem na nás bude mít velmi kladný vliv. Neskutečně nám pomůže po psychické stránce, která právě v poslední době u nás nebyla dobrá,“ uvedl na tiskové konferenci po utkání s Mostem českobudějovický kouč.
celá zpráva

Soutěžte o lístky na Most!

26.09.2007 - 13:08
V 8. kole Gambrinus ligy bude SK Dynamo hostit celek Siadu Most. A v naší soutěži máte opět možnost získat 2 volné vstupenky na toto utkání. Tentokrát rozdělujeme dohromady rovných 20 lístků! Pro jejich získání stačí zodpovědět jednoduchou soutěžní otázku, kterou i s pravidly soutěže naleznete v článku.
celá zpráva

Přijďte si vysoutěžit výhru

České Budějovice 26.09.2007 - 12:46
Chcete se pobavit dobrým hokejem a zároveň získat cennou výhru? Přijďte tento pátek do českobudějovické Budvar Arény na utkání s momentálně třetím Libercem, zakupte si zápasový zpravodaj Hokejklub a automaticky se dostáváte do slosování o luxusní suché průtočné chlazení na stůl MINI ANTA od společnosti SINOP. Dva vylosovaní přímo o druhé přestávce podstoupí v dovednostní soutěži souboj o cenu v hodnotě 14 000 korun!
celá zpráva

Spokojený jsem hlavně s naší hrou, uvedl po Zlínu autor tří asistencí Milan Toman

24.09.2007 - 09:48
Dva dny dělily mezi sebou zápasy s Pardubicemi a Zlínem. Oba duely sice vyhrál domácí HC MOUNTFIELD, ale obrázky prvních třetin byly naprosto odlišné. Když proti Zlínu Jihočeši po deseti minutách vedli o tři góly, měli jasně nakročeno k dalšímu zisku tří bodů. „Kromě snížení na 3:1 na nás Zlín vůbec neměl a z toho já mám největší radost,“ podotkl Milan Toman, že vedle jeho tří asistencí u branek spoluhráčů jej nejvíce potěšil týmový výkon mužstva.
celá zpráva

Se Žižkovem bod, mohly být ale všechny tři

24.09.2007 - 09:46
Proti Žižkovu Jihočeši nastupovali s jasným cílem - vyhrát. Tento stanovený plán doznal mírných trhlin těsně před koncem prvního poločasu. Soupeři se totiž po standardní situaci podařilo vsítit branku. Zakrátko po přestávce ale vyrovnal Jaromír Plocek a vyhlídky domácího celku byly zase o něco veselejší. Dynamo si pak vytvořilo místy až drtivý tlak. Další branku, která by mu vydláždila cestu ke třem bodům, už ale z několika šancí nepřidalo a s Viktorií Žižkov pouze remizovalo 1:1.
celá zpráva

Brankář Kučera: Jsem takový smutný hrdina

17.09.2007 - 10:03
Po minulém zápase Dynama na hřišti soupeře, kdy Jihočeši prohráli v Jablonci 0:1, byl vyhlášen nejlepším brankářem kola. Tak trochu paradoxně by mohl o tento titul bojovat i po nedělním utkání na Kladně, které Dynamo nakonec prohrálo vysoko 5:1. Domácí hráči vyslali na Pavla Kučeru celkem jedenáct střel a prakticky všechny z nich měly gólové parametry. "Zatím každý zápas, co hrajeme venku, si docela dost zachytám. Až bych řekl, že až moc příliš," řekl s trpkým úsměvem ve tváři budějovický gólman.
celá zpráva

Koupí Dynamo útočníka Svátka?

12.09.2007 - 11:37
Snahou získat útočníka Jana Svátka z Jablonce se vedení Dynama netajilo již během letní přestávky. Jednání o angažování fotbalisty, jenž už pod Černou věží půl roku hostoval, jsou stále aktuální. „S Jabloncem jsme na všem domluveni a oba kluby s podmínkami transferu souhlasí,“ uvádí sportovní ředitel SK Dynamo Jiří Kotrba. Přesto ale Jan Svátek nadále zůstává na severu Čech.
celá zpráva

Roman Turek: Musíme být připraveni, že ve středu začínáme

České Budějovice 10.09.2007 - 10:02
Zkušení útočníci ho uznávají, mladíci z něj mají respekt. Odborníky je stále považován za jednoho z nejlepších gólmanů u nás. Roman Turek by měl být i v nadcházející sezoně brankářem číslo jedna pro českobudějovický HC MOUNTFIELD. Po dvou semifinálových účastech touží jižní Čechy po dobytí finálové příslušnosti. Turek ale zůstává při zemi. „Nic nejde naplánovat ani v osobním životě, natožpak v hokeji, kde je daleko víc faktorů, které ovlivňují celkový výsledek,“ míní mistr světa z Vídně 1996.
celá zpráva

Příprava: KVA - CEB 5:4 na sam. nájezdy - Generálka se nevydařila

07.09.2007 - 12:43
K a r l o v y V a r y - Hokejisté českobudějovického HC MOUNTFIELD si odbyli generálku přes startem nadcházející extraligové sezony. Na ledě Energie sice Jihočeši ještě dvě minuty před koncem normální hrací doby vedli o dvě branky, ale nakonec prohráli na samostatné nájezdy. Nejaktivnějšími hosty byli s jedním gólem a jednou brankovou asistencí Tomáš Vak a Milan Gulaš.