SPORT

Motobazar MOTOBAZAR MIRAMOTO
Největší regionální motobazar a eshop!

Souhrn mládeže: O víkendu naplno bodovali jen ligoví žáci

01.04.2009 - 14:15
Víkendové zápasy mládeže se nesly ve znamení nezdarů dorosteneckých týmů. Tři nejstarší kategorie U19, U18 i U17 shodně prohrály a z dorostů si tak jediný bod připsal mladší B-dorost (U16). S outsiderem celé soutěže z Hořovicka si naopak poradili žáci v kategoriích U15 a U13 a vstup do jarní části sezony zahájili remízově divizní žáci U14 a U12.
celá zpráva

 

Zástupci klubu se sešli s fanoušky

19.10.2007 - 11:07
Ve čtvrtek v podvečer se sešli fanoušci s představiteli SK Dynamo. Schůzka za účasti širokého vedení klubu a zhruba třicítky fanoušků se protáhla téměř na celé dvě hodiny a přinesla řadu zajímavých informací a podnětů do budoucna. A to jak pro obě zúčastněné strany. Hlavním vyústěním setkání byla mimo jiné myšlenka vzniku fanklubu Dynama, která již byla posunuta i ke konkrétní realizaci.
celá zpráva

 

Proti Spartě i s Brazilcem Renanem

17.10.2007 - 09:13
V neděli 21. října nastoupí domácí SK Dynamo na E.ON Stadionu proti týmu pražské Sparty. Začátek je tentokrát posunut na 20.15 hodin, protože utkání bude přenášet Česká televize na kanálu ČT4. Jihočeští příznivci fotbalu mohou na E.ON stadionu na Střeleckém ostrově očekávat v neděli velmi zajímavý zápas. Vždyť Sparta v Českých Budějovicích na jaře neuspěla a nadšení fanoušci Dynama viděli nejen dva krásné góly, ale i nezapomenutelný výkon celého domácího týmu v čele s bývalým Sparťanem Karlem Poborským.
celá zpráva

 

Setkání zástupců SK Dynamo s fanoušky

16.10.2007 - 10:19
Vedení SK Dynamo České Budějovice pokračuje v hledání cesty k fanouškům a dovoluje si pozvat všechny své příznivce co nejsrdečněji na vzájemné setkání. Setkání se uskuteční ve čtvrtek 18. října od 17:00 hod. na Střeleckém ostrově v restauraci Na Dynamu (vchod zezadu hlavní tribuny) za účasti čelních představitelů SK Dynamo Karla Poborského a Pavla Matouška, nového technického manažera Romana Havla či sportovního manažera Jiřího Kotrby. Chybět nebude samozřejmě ani trenér A-týmu František Straka a kapitán mužstva David Horejš s dalšími členy prvoligového kádru Martinem Vozábalem a Jaroslavem Černým.
celá zpráva

 

Fotbalové Dynamo řídí Pavel Matoušek

15.10.2007 - 09:20
Trochu v pozadí letního reje okolo A-týmu zůstala významná změna v samotném managementu SK Dynamo České Budějovice, a.s. V jeho čele totiž stanul nový muž. Generálním manažerem největšího jihočeského klubu se stal Ing. Pavel Matoušek, MBA. S jakou představou do funkce nastoupil, jakou cestou by Dynamo dále rád směroval, co mohou fanoušci do budoucnosti očekávat, to vše a mnohé další se dočtete v obsáhlém rozhovoru s novým šéfem klubu ze Střeleckého ostrova.
celá zpráva

 

Zaokrouhlí Jihočeši vítěznou šňůru na kulatou desítku?

České Budějovice 12.10.2007 - 08:47
Lámání rekordů? Proč ne. Ale rovnou dvojnásobně, jakoby si řekli hokejisté HC MOUNTFIELD. V loňské sezoně dokázali zvítězit nejvíce v pěti po sobě jdoucích zápasech. Když v pátek uspějí proti mužstvu HC Oceláři Třinec, letos to bude již jejich desátá výhra v řadě. K dorovnání kulatého čísla v počtu korálků na vítězné šňůře bude Jihočechům dopomáhat jistě opět slušně zaplněná Budvar Aréna. Utkání 11. kola O2 extraligy začíná v pátek v 17:30 hodin.
celá zpráva

 

Prohlášení SK Dynamo České Budějovice, a.s.

České Budějovice 11.10.2007 - 10:19
Vedení SK Dynamo České Budějovice, a. s projevuje upřímnou lítost nad událostmi, které se staly v nedělním odpoledni při cestě skupiny fanoušků jihočeského klubu na utkání Bohemians 1905 – SK Dynamo České Budějovice, kdy jeden z nich spadl na nádraží v Praze-Vršovicích pod rozjíždějící se vlak a utrpěl vážná zranění. Klub si velice váží podpory svých příznivců, kteří za ním cestují na venkovní a chodí fandit i na domácí zápasy, ale zříká se jakékoliv zodpovědnosti na celé události.
celá zpráva

 

Úterní podvečer bude ve znamení orlího náletu na extraligového lídra

09.10.2007 - 10:20
Z dvaceti sedmi možných mají dvacet čtyři bodů a vévodí extralize. V neděli si připsali skalp pražské Sparty a hned dva dni nato je čeká další venkovní duel. V Hostan Aréně přivítají HC MOUNTFIELD hokejisté Znojemských Orlů. Natáhnou svěřenci trenérů Jandače a Černého sérii neporazitelnosti na devět utkání? Odpověď se bude psát v úterý od 17 hodin.
celá zpráva

 

Mrkvička: Můj první gól? Určitě něco vymyslíme

09.10.2007 - 10:17
V sezóně 2005/06 se deseti góly podílel na postupu Dynama do první ligy. Ve druhé lize byl obávaným kanonýrem, který z minima dokázal vytěžit maximum. Po postupu do nejvyšší soutěže ale brzy ztratil důvěru kouče Cipra a v lize nastupoval spíše sporadicky. Až nový trenér František Straka mu dal v posledních třech ligových zápasech dostatek prostoru a Jihočeši získali sedm bodů. Útočník Václav Mrkvička prožívá výborné období, v neděli dal proti Bohemians 1905 svůj první ligový gól a hned byl vítězný. "Doufám, že mi to tam bude padat dál," řekl po zápase šťastný střelec.
celá zpráva

 

Martin Hanzal: Wayne s námi moc nemluví

České Budějovice 04.10.2007 - 10:20
V noci ze čtvrtka na pátek tohoto týdne nebude asi nikdo z blízkých Martina Hanzala klidně spát. Pokud vůbec někdo zabere. Dvacetiletý odchovanec českobudějovického hokeje totiž nastoupí ke svému prvním utkání v nejprestižnější hokejové lize světa. Jeviště NHL bude mít dalšího herce z jihočeské líhně. „Byl to vždy můj sen a teď se mi splní,“ tvrdí odhodlaně Martin Hanzal.
celá zpráva

 

Dynamo chystá příchod Brazilce Renana

03.10.2007 - 10:55
ým Dynama České Budějovice v blízké době pravděpodobně posílí čtyřiadvacetiletý brazilský fotbalista Renan Agustinho Marques. Nadějný útočník se s klubem již dohodl a k úplnému uzavření přestupu se nyní čeká na vyjádření brazilského fotbalového svazu. „Momentálně jsem v Praze a s hráčovým manažerem Paskou právě dořešuji podrobnosti příchodu,“ řekl krátce po úterním poledni pro náš web sekretář Dynama Milan Čadek.
celá zpráva

 

strana: 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
INZERCE ZDARMA

Inzerujte v našem jednoduchém inzertním systému. Stačí vyplnit pár položek a odeslat data na náš server.
Neváhejte a inzerujte zdarma!

STÁHNĚTE SI LISTOPADOVÝ VÝTISK

 

Archiv:
leden | únor | březen | duben
květen | červen | červenec | srpen
září | říjen | listopad | prosinec

Náklad: 100.000 ks

Distribuce po jižních Čechách zdarma!

  • České Budějovice
  • Český Krumlov
  • Jindřichův Hradec
  • Písek
  • Prachatice
  • Tábor
  • ... a další

Máte zájem přispívat na náš server? Kontaktujte nás na e-mailové adrese zpravy@ceskenovinky.czTEXTOVÁ REKLAMA:
Dopravně obchodní centrum Mercury
Kongresové centrum Praha
Bazénové vysavače
Kongresové centrum
Elektrospotřebiče
Maturitní plesy
Ubytování Český Krumlov
Prodej uhlí
Ubytování na Šumavě
Mimibazar
Otáčivé hlediště Český Krumlov
Hotely a penziony
Klempířství České Budějovice
Land Rover náhradní díly
Bioplynová stanice
Ubytování v centru města České Budějovice
Dragster EuroGames - MOTOMEJDAN Bechyně
Tvorba webových stránek
Ubytování Lipno
ZEPHYR EXCELENT URBAN PUB Fotoobrazy

Hotel u Solné brány nabízí catering v Českých Budějovicích, ale dokáže i Český Krumlov, Tábor nebo Písek.

 
Aukce
 
Ochranné pomůcky
 

  Jižní Čechy a Šumava
Biologická likvidace odpadu
Tvorba www stránek
Maturitní plesy On-line
Reklama venku