Motobazar MOTOBAZAR MIRAMOTO
Největší regionální motobazar a eshop!

Souhrn mládeže: O víkendu naplno bodovali jen ligoví žáci

01.04.2009 - 14:15
Víkendové zápasy mládeže se nesly ve znamení nezdarů dorosteneckých týmů. Tři nejstarší kategorie U19, U18 i U17 shodně prohrály a z dorostů si tak jediný bod připsal mladší B-dorost (U16). S outsiderem celé soutěže z Hořovicka si naopak poradili žáci v kategoriích U15 a U13 a vstup do jarní části sezony zahájili remízově divizní žáci U14 a U12.
celá zpráva

Potvrdí HC MOUNTFIELD body ze Znojma?

16.09.2008 - 16:17
Č. B u d ě j o v i c e - Potvrdit body ze Znojma a napravit si pověst před vlastním publikem. To jsou hlavní úkoly, které stojí před hokejisty HC MOUNTFIELD v úterním 4.kole nejvyšší soutěže. Soupeř? Více než zdatný. Na led Budvar arény přijede HC Litvínov. Tým vedený rodinným klanem Hüblů stejně jako Jihočeši bodoval až ve 3.kole. Proto stojí před oběma celky jasný cíl. Vyhrát a poskočit v tabulce výš. Zápas začíná v 17.30.
celá zpráva

Dvoustý zápas Davida Homoláče proti Boleslavi

16.09.2008 - 16:15
Hranice 200 odehraných zápasů v nejvyšší soutěži je považována za úctyhodnou metu. Jejím překročením se od neděle může pyšnit také David Homoláč. „Je to poměrně slušná porce,“ neskrýval, že jubilejní utkání proti Mladé Boleslavi mu udělalo radost. Kromě zisku důležitého bodu tak mohl zkušený fotbalista slavit i významný zápis do osobních statistik.
celá zpráva

Šanci na reparát mají Jihočeši proti Vítkovicím

České Budějovice 12.09.2008 - 11:25
Č. B u d ě j o v i c e – Vstup do nového extraligového ročníku si asi představovali hokejisté HC MOUNTFIELD trochu jinak. V prvním kole se jim v Budvar Aréně do cesty postavila pražská Slavia. Jihočeši sice vedli v průběhu zápasu už o dvě branky, ale tři slepené góly Pražanů otočily vývoj skóre ve prospěch hostů. Šanci na reparát a zisk prvních bodů v nové sezoně mají České Budějovice v pátek (17:30), kdy na jejich led zavítají Vítkovice.
celá zpráva

O víkendu se v Budějovicích uskuteční Velké finále E.ON ČR Junior Cupu 2008

12.09.2008 - 11:24
Od dubna letošního roku probíhal na území celé České republiky turnaj malých fotbalistů ročníku 1998 a již o tomto víkendu celá akce vyvrcholí. Deset nejlepších týmů republiky si to nejprve v zápasech ve skupině rozdá v sobotu v SCM Složiště a o den později pak také přímo na E.ON stadionu před zápasem ligového Dynama s Mladou Boleslaví.
celá zpráva

Kamil Brabenec: Od druhé třetiny jsme byli dominantní my!

03.12.2007 - 12:32
Vyprodaná Budvar aréna viděla ve šlágru kola hokejové O2 extraligy vynikající hokej. Z tří cenných bodů se nakonec radovali domácí, kteří dokázali lídra tabulky porazit 3:0. Góly viděli diváci až ve druhé třetině, kdy skóre pro HC MOUNTFIELD otevřel v přesilové hře kapitán Petr Sailer. Za necelých šest minut propasíroval puk za Furchova záda Lukáš Květoň. Na konečných 3:0 zvýšil také v přesilové hře Tomáš Kůrka. Na pozápasové dojmy jsme se zeptali Kamila Brabence.
celá zpráva

Penalta byla, ale i na druhé straně, zlobil se kouč Dynama František Straka

03.12.2007 - 12:30
Jako den a noc vypadal výkon fotbalistů Dynama v plzeňských Štruncových sadech. Zatímco v prvním poločase se Jihočeši rychle dostali do vedení a následně pohodlně kontrolovali průběh hry, ve druhé části znatelně vyklidili pole, což se jim také v nastaveném čase vymstilo. S nerozhodným výsledkem 1:1 byl přesto kouč Dynama František Straka spokojen: "Plichta je dnes v pořádku a zasloužená. První poločas vyšel nám a ten druhý zase domácím.
celá zpráva

Vozábal: Role Zdeňka Křížka je nedocenitelná

14.11.2007 - 14:15
Brankářský speciál 2. díl: Očima Martina Vozábala Nálada mezi gólmany a jejich výkony se přenáší na celé mužstvo víc než cokoliv jiného. Hráči v poli totiž potřebují cítit jistotu, že se na své strážce svatyně mohou spolehnout. „My máme v tomto ohledu parádní dvojici. Pavel Kučera odvádí stoprocentní výkony, k čemuž mu hodně pomáhá právě i Zdeněk Křížek. Ten je totiž výborným parťákem a Pavlovi jeho pozici hodně usnadňuje,“ říká záložník Martin Vozábal.
celá zpráva

Porazit Baník pro nás byla velká výzva, řekl trenér Jihočechů František Straka

06.11.2007 - 09:45
Před čtrnácti dny fotbalisté Dynama doma remizovali se Spartou. Proti Baníku Ostrava svůj výkon posunuli ještě o kategorii výše a divákům předvedli skvělé galapředstavení. Proti velice silnému soupeři Jihočeši vedli již v 23. min. 3:0 a stejnou podobu mělo i konečné skóre. „Baník je jedno z nejlepších mužstev naší ligy. A porazit ho, to byla pro nás velká výzva,“ uvedl na tiskové konferenci kouč František Straka, který svým svěřencům vyjádřil obrovskou poklonu za předvedený výkon. Jihočeši v domácím prostředí neprohráli už pátý ligový zápas v řadě.
celá zpráva

O deseti jsme hráli lépe, prohlásil Straka

29.10.2007 - 09:30
Úvodních dvacet minut bylo pro duel v Brně klíčových. V polovině tohoto vyměřeného času domácí vsítili vedoucí branku a na jeho konci byl vyloučen hostující kapitán Horejš. „Paradoxní ale bylo, že jsem o deseti hráčích byli lepší než v plném počtu,“ uvedl kouč Jihočechů František Straka. Na konci utkání musel skousnout příchuť porážky, kterou spolu s hráči před tím na čtyři utkání rád zapomněl.
celá zpráva

Boj o čelo tabulky bude v brance jistit Roman Turek!

19.10.2007 - 11:12
Tým HC Energie Karlovy Vary se střetne s HC MOUNTFIELD až na konci první čtvrtiny základní části, bude se ale jednat o "to nejlepší na konec". Hokejisté z kolonády jsou totiž příjemným překvapením extraligy, když si kolektivním pojetím hájí druhé místo v tabulce. A nejen to - pokud by v pátečním utkání v Budějovicích zvítězili, vystřídali by Jihočechy na špici. Bude se tedy na co dívat, neváhejte a pojďte HC MOUNTFIELD podpořit! Utkání v Budvar Aréně začíná v 17:30.