Motobazar MOTOBAZAR MIRAMOTO
Největší regionální motobazar a eshop!

Souhrn mládeže: O víkendu naplno bodovali jen ligoví žáci

01.04.2009 - 14:15
Víkendové zápasy mládeže se nesly ve znamení nezdarů dorosteneckých týmů. Tři nejstarší kategorie U19, U18 i U17 shodně prohrály a z dorostů si tak jediný bod připsal mladší B-dorost (U16). S outsiderem celé soutěže z Hořovicka si naopak poradili žáci v kategoriích U15 a U13 a vstup do jarní části sezony zahájili remízově divizní žáci U14 a U12.
celá zpráva

B-tým: A opět to odskákal Jankov

ČESKÉ BUDĚJOVICE 12.03.2006 - 10:00
Namísto plánovaného soutěžního utkání v Liberci, které zhatily rozmary počasí, zůstali fotbalisté juniorky doma a k dalšímu přípravnému zápasu si na Složiště pozvali tradičního soupeře z Jankova.
celá zpráva

Junioři: VSE - CEB 1:0 - Jediný gól rozhodl o vyřazení Jihočechů

VSETÍN 11.03.2006 - 10:00
Juniorská pouť Českých Budějovic v letošní sezoně končí. Rozhodující třetí zápas čtvrtfinálové série na ledě Vsetína rozhodl jediný gól, který přišel v 53. minutě při dvojnásobné početní výhodě domácího týmu.
celá zpráva

Dynamo vs. Tábor 2:0

ČESKÉ BUDĚJOVICE 11.03.2006 - 10:00
V zápase s divizním týmem FK Tábor vystřídal trenér František Cipro téměř všechny fotbalisty kádru.
celá zpráva

Startuje čtvrtfinále - České Budějovice se střetnou s Libercem!

ČESKÉ BUDĚJOVICE 10.03.2006 - 15:00
Připraveni? Ok, můžeme odstartovat. Česká pojišťovna play-off začíná v neděli prvními dvěma zápasy. Měly by to být nejjednoznačnější série.
celá zpráva

Na Liberec si věříme, sebevědomě prohlašuje Petr Sailer

ČESKÉ BUDĚJOVICE 10.03.2006 - 13:00
V českobudějovických barvách se chystá na své šesté play-off.
celá zpráva

Oba týmy Dynama již znají program na víkend

ČESKÉ BUDĚJOVICE 10.03.2006 - 12:00
Fotbalisté Dynama České Budějovice již znají svého soupeře pro nadcházející víkend - první mužstvo si na Složišti zahraje v sobotu v 11:00 s divizním Táborem a třetiligový B-tým přivítá v neděli v 8:30 Jankov.
celá zpráva

Milan Gulaš děkoval divákům za podporu

ČESKÉ BUDĚJOVICE 10.03.2006 - 11:00
V letošní sezóně si budou Jihočeši velmi dobře pamatovat cestu na Valašsko. Po prvním kole, kdy se junioři HC České Budějovice podívali do Zlína, se ve čtvrtfinále museli vydat ještě do vzdálenějšího Vsetína.
celá zpráva

Střelecký ostrov je pod sněhem, v neděli se nehraje…

ČESKÉ BUDĚJOVICE 09.03.2006 - 14:00
Fotbalisté Dynama České Budějovice se prvního mistrovského zápasu v roce 2006 jen tak nedočkají.
celá zpráva

ZNO - CEB 3:1 - Z orlího hnízda nakonec s prázdnou

ZNOJMO 09.03.2006 - 12:00
Hokejisté HC České Budějovice v posledním kole zavítali na led Znojemských Orlů.
celá zpráva

B-tým: Jarní část sezóny zahájí rezerva v Liberci

ČESKÉ BUDĚJOVICE 09.03.2006 - 10:00
Zimní přestávka končí také českobudějovické rezervě, kterou již tuto neděli čeká první soutěžní zápas jara.