Motobazar MOTOBAZAR MIRAMOTO
Největší regionální motobazar a eshop!

Souhrn mládeže: O víkendu naplno bodovali jen ligoví žáci

01.04.2009 - 14:15
Víkendové zápasy mládeže se nesly ve znamení nezdarů dorosteneckých týmů. Tři nejstarší kategorie U19, U18 i U17 shodně prohrály a z dorostů si tak jediný bod připsal mladší B-dorost (U16). S outsiderem celé soutěže z Hořovicka si naopak poradili žáci v kategoriích U15 a U13 a vstup do jarní části sezony zahájili remízově divizní žáci U14 a U12.
celá zpráva

V druhém jihočeském derby se juniorka Dynama střetne s Pískem

10.10.2008 - 16:05
Po úspěšném zápase s juniorkou Liberce, které béčko vyhrálo přesvědčivě 3:0, čeká naše mladíky další utkání, tentokráte s pikantnějším obsahem, protože se střetnout v derby s týmem od Otavy. Po minulém utkání vládla na Složišti spokojenost, jedinou šmouhou bylo svalové zranění domácího brankáře Pešuly.
celá zpráva

KVA - CEB 3:2 - Ve Varech se Jihočechům nevedlo

06.10.2008 - 10:21
K a r l o v y V a r y - Cesta na západ se českobudějovickým hokejistům příliš nepovedla. Na ledě Karlových Varů navázali na své semifinálové zápasy z loňské sezony a prohráli. Domácí celek se dostal do vedení už v první třetině a nezlomilo ho ani vyrovnání Vydareného v části druhé. Západočeši své vedení navýšili a gól Tomáše Kůrky v samém závěru už jen korigoval stav.
celá zpráva

Zatím nejtěžší zápas, přikyvoval Pavel Tobiáš

06.10.2008 - 10:20
Zápasy proti papírově nejslabším soupeřům bývají nejtěžší. I to se potvrdilo v neděli odpoledne na stadionu Františka Kloze na Kladně, kde se proti poslednímu týmu tabulky představili fotbalisté Dynama České Budějovice. Domácí fotbalisté svého soupeře dokonale zaskočili a celý první poločas měli významnou územní i herní převahu. "O poločase jsme si to v kabině vyříkali a tím se hra diametrálně změnila," řekl po zápase trenér Dynama Pavel Tobiáš.
celá zpráva

Chválím celý tým, pěl na adresu svých nových spoluhráčů Martin Laurinc

02.10.2008 - 10:35
V českobudějovickém dresu zažil hodně horkou premiéru. Bezprostředně po svém příchodu na jih Čech si vytrpěl potupné vyřazení z poháru v Mutěnicích. Poctivý výkon a zasloužené výhra proti Jablonci však oproti tomu byla jako den a noc. „Musím pochválit celý tým, makali jsme jeden za druhého,“ pravil Martin Laurinc.
celá zpráva

Snad jsme se nastartovali k lepším výsledkům, věří záložník Petr Šíma

30.09.2008 - 12:15
Jednou z ústředních postav zápasu s Jabloncem byl pětadvacetiletý záložník Petr Šíma, jenž po půl hodině hry vstřelil úvodní gól Dynama a i v dalším průběhu zápasu zásoboval své spoluhráče výbornými centry. "Určitě je škoda, že jsme nevstřelili nějaké další branky. Měli jsme minimálně ještě dvě nebo tři vyložené šance, které kdybychom proměnili, tak to mohlo skončit nějakým vyšším výsledkem," litoval budějovický fotbalista.
celá zpráva

Obrovská ostuda, hřměl po zápase Pavel Tobiáš

25.09.2008 - 12:34
Podobný výsledek fotbalový klub Dynamo České Budějovice dlouho nepamatuje. Jihočeši v zápase 3. kola poháru ČMFS na půdě třetiligových Mutěnic především ve druhém poločase výrazně propadli a letošní pohár pro ně skončil vysokým debaklem 0:4. "Hráči, kteří dnes nastoupili, to odehráli naprosto lajdácky a nezodpovědně," zlobil se Pavel Tobiáš, jenž dal příležitost několika hráčům užšího kádru prvního mužstva.
celá zpráva

V poháru čekají Dynamo ve středu Mutěnice

24.09.2008 - 14:06
Fotbalisté Dynama České Budějovice se ve středu odpoledne představí ve třetím kole poháru ČMFS na půdě aktuálně sedmého týmu Moravskoslezské fotbalové ligy z Mutěnic. Cílem ligového týmu bude pochopitelně postup do dalších bojů, kouč Pavel Tobiáš se ale bude muset obejít bez několika opor, které doléčují lehká zranění. Zápas mezi Mutěnicemi a Dynamem, jehož výkop je stanoven na 16:30, budeme sledovat v podrobné online reportáži..
celá zpráva

PCE - CEB 2:1 - Jihočeši na pardubickém ledě neuspěli

23.09.2008 - 10:45
P a r d u b i c e - Hokejisté HC MOUNTFIELD druhé utkání po sobě vyhrát nedokázali. Ačkoliv na pardubickém ledě dlouho drželi bezbrankovou remízu, rozhodl konec utkání, kdy se Starý dokázal prosadit přes jinak výborně chytajícího Turka. Další branku domácích přinesla hra bez brankáře hostů a na tříbodovém zisku Moelleru nic nezměnil ani gól Tomáše Vaka v poslední minutě. celý článek
celá zpráva

Martin Laurinc: Česká liga mě hodně láká

23.09.2008 - 10:42
Na pondělním tréninku Dynama České Budějovice se poprvé představil defenzivně laděný fotbalista Martin Laurinc, který hned v odpoledních hodinách podepsal s jihočeským klubem jednoletý kontrakt. Třicetiletý obránce přichází do Dynama s vizitkou velmi zkušeného fotbalisty, který během své kariéry oblékl mimo jiné i slovenský reprezentační dres. "I když jsou Budějovice poslední, mají určitě svou kvalitu a samotná česká liga mě hodně láká," řekla v rozhovoru pro náš web nová akvizice klubu.
celá zpráva

Zase ztracené vedení, posteskli si hráči po duelu s Litvínovem

18.09.2008 - 09:57
Č. B u d ě j o v i c e – Další nepovedené utkání pro HC MOUNTFIELD. V Budvar Aréně to byla už třetí porážka. Jen malou náplastí je fakt, že tentokrát Jihočeši vydolovali ze souboje s Litvínovem alespoň bod. „Je to samozřejmě málo,“ shodují se hráči. Důvodem byl propadák ve druhé třetině, kde domácí dvakrát inkasovali, a nastartovali tím soupeře. „Polevíme. Pak nám dá soupeř gól a je na koni,“ krčil rameny Tomáš Mertl.