Motobazar MOTOBAZAR MIRAMOTO
Největší regionální motobazar a eshop!

Souhrn mládeže: O víkendu naplno bodovali jen ligoví žáci

01.04.2009 - 14:15
Víkendové zápasy mládeže se nesly ve znamení nezdarů dorosteneckých týmů. Tři nejstarší kategorie U19, U18 i U17 shodně prohrály a z dorostů si tak jediný bod připsal mladší B-dorost (U16). S outsiderem celé soutěže z Hořovicka si naopak poradili žáci v kategoriích U15 a U13 a vstup do jarní části sezony zahájili remízově divizní žáci U14 a U12.
celá zpráva

Sparta neměla šanci ke skórování, všiml si Tomáš Hunal

02.03.2009 - 08:19
Tak trochu netradičně s kapitánskou páskou na rameni nastoupil do utkání s pražskou Spartou stoper Tomáš Hunal, který odpovědnost vést tým převzal po vykartovaném Davidu Horejšovi. Právě pětatřicetiletý velezkušený obránce byl jedním z nejdůležitějších článků budějovické hry. Jihočeši v pražské AXA areně podali kvalitní defenzivní výkon a favorizovanému soupeři prakticky nic nedovolili. „Především ve druhém poločase jsme byli Spartě vyrovnaným soupeřem a bod za remízu jsme si jednoznačně zasloužili,“ řekl po zápase nejzkušenější hráč týmu.
celá zpráva

Ján Mucha: Z přesilovek už jsme měli komplex

28.02.2009 - 17:49
Č. B u d ě j o v i c e - Jihočeši udělali důležitý krok za klidným proplutím vodami play-out. Na svém ledě porazili Znojemské orly a radovali se ze tří bodů. V zápase přitom hned dvakrát prohrávali. Na 2:2 srovnával Ján Mucha. „Bylo důležité, že jsme vyrovnali, a nešli tak do poslední třetiny s jednogólovým mankem,“ věděl dobře slovenský obránce. Vítězství se nerodilo lehce, ovšem o to více potěší. Své k tomu řekl i Michal Hudec: „Tyto zápasy nejsou o kráse, ale o bojovnosti, vyhraje ten, kdo prostě dře."
celá zpráva

Na Letnou bez vykartovaného Horejše

28.02.2009 - 17:45
Sobotní zápas proti Spartě Praha budou muset fotbalisté Dynama odehrát bez kapitána Davida Horejše, který v zápase s Příbramí dostal čtvrtou žlutou kartu v sezoně. "Ve středu obrany tak nastoupí zřejmě Žižka, který v přípravě podával velice dobré výkony," řekl pro Českobudějovický deník kouč Dynama Pavel Tobiáš. Právě pro Michala Žižku by to mohlo být velmi pikantní utkání, protože velkou část kariéry spojil právě s letenským celkem, kde do roku 2006 působil.
celá zpráva

CEB - ZNO 3:2 - MOUNTFIELD bodoval a navýšil náskok

27.02.2009 - 21:50
Č. B u d ě j o v i c e - Budějovičtí hokejisté navýšili hodnotu svých akcií na sestupové burze, když ve vyrovnaném utkání zdolali Znojemské Orly těsně 3:2. Hosté dvakrát vedli, MOUNTFIELD ovšem dokázal v obou případech rychle vyrovnat a v 50. minutě zásluhou Tomáše Vaka zasadit soupeři v přesilovce rozhodující úder. Blýskli se obránci - Ján Mucha brankou, Milan Toman dvěma asistencemi a Petr Gřegořek jednou.
celá zpráva

V sobotu proti Spartě na neoblíbeném letenském stadionu

27.02.2009 - 21:47
V zápase 18. kola Gambrinus ligy čeká na tým Pavla Tobiáše těžká zkouška. Jihočeši se v sobotu v 17:00 představí na pražské Letné, kde se jim dlouhá léta výsledkově nedaří. Boj o další ligové body můžete sledovat na našem webu v tradiční online reportáži.
celá zpráva

TRI – CEB 6:1 - Jihočeši na slezského soupeře nestačili

05.11.2008 - 09:17
Č. B u d ě j o v i c e - Již pošesté v řadě se hokejisté HC MOUNTFIELD vracejí z ledu soupeře jako poražení. Tentokrát byl nad jejich síly Třinec. Ten rozhodl o výsledku již v první třetině, kdy zatížil konto Romana Turka třemi góly. Českobudějovickým už se stáhnout náskok Třince nepodařilo, naopak ve třetí třetině znovu inkasovali. Jedinou branku svého týmu vstřelil Tomáš Mertl. Jihočeši tak zůstavají na posledním místě tabulky.
celá zpráva

Nejtěžší rok kariéry, říká navrátilec Plichta

05.11.2008 - 09:13
Vinou nepříjemného zranění byl prakticky rok mimo hru. Nabíral fyzickou kondici doma na Slovensku – v Bratislavě. Ano, řeč je o Marku Plichtovi, který se vrací na fotbalové trávníky. V sobotu dopoledne se pětadvacetiletý útočník poprvé objevil v sestavě budějovického týmu v zápase třetiligové rezervy.
celá zpráva

VIT - CEB 3:1 - Dlouhá cesta na východ body nepřinesla

16.10.2008 - 08:57
V í t k o v i c e - Z druhého nejvýchodnějšího místa extraligové mapy hokejisté HC MOUNTFIELD body nepřivezli. Domácí Vítkovice potvrdily svojí formu a o výhře rozhodly v prvních dvou třetinách zápasu. Po nich vedly už dva nula. Hosté měli ve druhé části hry obrovskou šanci vyrovnat, ale trestné střílení nedal Tomáš Kůrka, který trefil tyč. Ve třetí části dokázali Jihočeši jen snížit. Svou první branku v novém působišti dal Vítězslav Bílek.
celá zpráva

Béčko si v přípravě zahrálo s Prachaticemi

16.10.2008 - 08:56
Fotbalisté rezervního týmu Dynama si v úterý odpoledne zahráli proti diviznímu Tatranu Prachatice. V modelovém zápase se v sestavě týmu objevili hráči, kteří nedostali příležitost ve víkendovém utkání České fotbalové ligy. V utkání, které skončilo nerozhodně 2:2, se poprvé po dlouhodobém zranění objevil i útočník ligového týmu Marek Plichta.
celá zpráva

Jihočeši se pokusí vzchopit proti Liberci

10.10.2008 - 16:06
Č. B u d ě j o v i c e - Po nepovedeném souboji v Ufě se hraje znovu. Hokejisté HC MOUNTFIELD uzavřou první čtvrtinu základní části extraligy doma. V pátek od 17.30 hodin přivítají podobně ambiciózní Bílé Tygry z Liberce, kteří se také touží dostat do horní pater. Zanechá na výkonu Jihočechů nějaké pozůstatky Liga mistrů nebo se tým vzchopí a vítězstvím odrazí k lepším zítřkům?