BYDLENÍ

Motobazar MOTOBAZAR MIRAMOTO
Největší regionální motobazar a eshop!

Spaní jako v pohádce

02.08.2006 - 17:00
Přestože dnešní doba zdánlivě nepřeje sentimentu, každý z nás se občas při pohledu na svou, sousedovic či úplně cizí malou ratolest capkající po ulici se svou oblíbenou hračkou neubrání troše nostalgie a vzpomínce na oblíbené hračky z vlastního dětství.

 

Zvláštní postavení mezi hračkami mají ovšem ty, které ztvárňují všeobecně známé a oblíbené pohádkové postavičky; mnohé z nich jsou souputníky několika generací dětí.

Těmito postavičkami se děti rády obklopují také při usínání, ale nemusí jít vždycky jen o hračku, která navodí pohádkovou atmosféru. Záleží i na vybavení místnosti, kde děti usínají. Trochu jinou možnost vklouznout do postýlky jako do některé ze známých pohádek nabízí dětem např. český výrobce ložního prádla firma Matějovský. Povlečení s pohádkovými motivy dodává dětskému pokojíčku na radostné atmosféře a jeho malým obyvatelům zpříjemňuje chvíle usínání.

V široké nabídce najdou zákazníci nejen světoznámé postavičky jako např. Medvídka Pú, Kačera Donalda, Šmouly, Včelku Máju a další, ale také, což možná naši nejmenší nejvíce ocení, nenapodobitelné hrdiny českých animovaných pohádek a večerníčků, např. oblíbeného Krtečka, Makovou panenku, Rákosníčka nebo samotného Večerníčka.

Veselé provedení v zářivých barvách v kombinaci s pohádkovým motivem může být vítaným dárkem do každé rodiny s dětmi a potěší jistě nejen je, ale také „dospěláky“, které možná při pohledu na rozesmátého Krtečka a rozzářené dětské oči na malou chvíli zachvátí i ona výše zmíněná nostalgie.

Firma Matějovský se sídlem v Semilech, jednom z tradičních center textilní výroby u nás, však nenabízí jen obrázkové povlečení pro děti. Ve standardní velikosti, prodlouženém i tzv. francouzském provedení na dvojlůžka se zde vyrábí také široká škála dezénů pro každý vkus a nejrůzněji laděný interiér. V nabídce jsou výrazné lůžkoviny s fototiskem pro ty, kteří vyznávájí osobitý styl, ale také klasické soupravy výrazných efektních i velmi jemných a decentních vzorů.

Kromě originálního a líbivého designu budou zákazníci jistě spokojeni i s kvalitou a provedením lůžkovin. Povlečení firma dodává ve čtyřech materiálových provedeních - hladké bavlně s tradiční plátnovou vazbou, krepovém, luxusním saténovém z kvalitní česané bavlněné příze a flanelovém s příjemným omakem a hřejivým účinkem, který oceníme především v chladném období. Veškeré výrobky jsou certifikovány Textilním zkušebním ústavem v Brně, což je zárukou zdravotní nezávadnosti, stálobarevnosi i odolnosti. Zboží je možno objednat mimo jiné prostřednictvím elektronického obchodu na internetových stránkách firmy a vztahuje se na ně minimální záruční doba 24 měsíců od data prodeje.

Zákazníci, kteří by si při výběru z široké a rozmanité nabídky nevěděli rady sami, mohou využít poradenské služby pracovníků firmy, kteří navrhnou optimální varianty, sladí barevnost a materiálové provedení a zároveň k povlečení vyberou nejvhodnější barvu froté nebo jersey prostěradla, aby vaše ložnice byla opravdu dokonalým místem odpočinku.

zdroj: Bydlení.cz

Monika Kvačková

DALŠÍ ZPRÁVY

Pokojíček na píď od země

Bydlení mezi ploty

Jaromír Kročák: Bydlení se psem

Těžké sny stavebníka

Domluvíme se, vždyť jsme lidé!

Za peníze v Praze dům …

Proč investovat do projektu?

Vybavení interiéru

ITALIA INTERIOR-DESIGN

Autocenzura a zpětná vazba

 
INZERCE ZDARMA

Inzerujte v našem jednoduchém inzertním systému. Stačí vyplnit pár položek a odeslat data na náš server.
Neváhejte a inzerujte zdarma!

STÁHNĚTE SI LISTOPADOVÝ VÝTISK

 

Archiv:
leden | únor | březen | duben
květen | červen | červenec | srpen
září | říjen | listopad | prosinec

Náklad: 100.000 ks

Distribuce po jižních Čechách zdarma!

  • České Budějovice
  • Český Krumlov
  • Jindřichův Hradec
  • Písek
  • Prachatice
  • Tábor
  • ... a další

Máte zájem přispívat na náš server? Kontaktujte nás na e-mailové adrese zpravy@ceskenovinky.czTEXTOVÁ REKLAMA:
Dopravně obchodní centrum Mercury
Kongresové centrum Praha
Bazénové vysavače
Kongresové centrum
Elektrospotřebiče
Maturitní plesy
Ubytování Český Krumlov
Prodej uhlí
Ubytování na Šumavě
Mimibazar
Otáčivé hlediště Český Krumlov
Hotely a penziony
Klempířství České Budějovice
Land Rover náhradní díly
Bioplynová stanice
Ubytování v centru města České Budějovice
Dragster EuroGames - MOTOMEJDAN Bechyně
Tvorba webových stránek
Ubytování Lipno
ZEPHYR EXCELENT URBAN PUB Fotoobrazy

Hotel u Solné brány nabízí catering v Českých Budějovicích, ale dokáže i Český Krumlov, Tábor nebo Písek.

 
Aukce
 
Ochranné pomůcky
 

  Jižní Čechy a Šumava
Biologická likvidace odpadu
Tvorba www stránek
Maturitní plesy On-line
Reklama venku